HAKKIMIZDA

Doğanın renklerindeki ahengi, modern çizgisi ve ustalığı ile birleştiren Deco 224 , özgün stili ve eşsiz kalitesi ile her zaman daha iyiye adım atmaktadır. Hayal gücünün verdiği ilhamı, usta ellerin işçiliği ile buluşturan Deco 224 müşterilerine kaliteli, fonksiyonel ve benzersiz konfora sahip ürünler ulaştırmaktadır. Maksimum müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensibinden ödün vermeyen Deco 224 yurt içinde ve yurt dışında ulaştığı tüm noktalara standart kaliteyi sunmaktadır. İşine tutku ile bağlı ve yenilenmeyi karakter haline getirmiş olan Deco 224 her yeni günü kendi ile rekabet fırsatı saymakta ve en iyiye ulaşmanın çabası içerisindedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilere mobilyada aradıkları herşeyi bulma olanağı sağlayan firmamız,sınırsız hizmet anlayışı ile satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürün yelpazesi ve çeşitliliği konusunda sektörde takdir kazanmış ve çağdaş mobilya anlayışını tüm ürünlerine yansıtarak mobilya sektöründe ön sıralarda hak ettiği yeri almayı başarmıştır.
Amacımız ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirliğimiz ve yüksek iş olanağımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

İnsanların zamanının büyük bir bölümünü geçirdikleri yaşam alanlarını daha konforlu hale getirmeyi amaçlamakta ve çalışanları ile ürün dizaynını yapmakta ve her üretimde özgünlüğü hedef alarak konforu,şıklığı ve kaliteyi de geride bırakmadan insanlara hizmet vermektedir.
En son teknolojinin kullanıldığı makina parkında üretim yapan mobilyanın ihracattaki en büyük hedefi Türkiye’de ürettiği tüm ürünlerini kalite güvencesi ile tüm dünyaya tanıtmaktır.
Zoru isteyen ve başarmak için sınırları zorlayan, doğru zamanda doğru yerde olmayı ve fırsatları yakalamayı başarabilen, güvenilir, sistemli, dinamik ve kendini geliştiren bir şirket olmak.